פוטוגל מציעה את הסטנדרט הבא בעיצוב אלבומים, ומביאה לכם מגוון רב של אפשרויות לבחירה. כלל האלבומים שלנו מגיעים בהדפסת פוטו בכל גודל רצוי ומותאמים באופן אישי ללקוח. לרשותכם רמות גימור מגוונות, החל מכריכות רגילות, כריכות קנבס, כריכות בעיצוב אישי ועד כריכות בגימור דמוי זכוכית בהתאמה אישית. אלבומים באיכות גבוהה ללא פשרות איכות בפוטוגל היא לא מילה גסה, אנו מקפידים לשווק ללקוחותינו אלבומים וכריכות בסטנדרט הגבוה ביותר בשוק, על מנת שלקוחותינו ייהנו מאלבומים איכותיים לדורי דורות. כל אלבום מכיל כריכה איכותית, דפים עבים וקשיחים ותפרים וחיבורים חזקים במיוחד.

קטלוג האלבומים שלנו

כריכת עור

כריכות עור נחשבות ליוקרתיות ביותר לאלבומים,אנו מקפידים על אספקת אלבומים המכילים כריכת  .עור איכותיות

הדפסה על פשתן

כריכת פשתן עם דפסה בעלות אופי אלגנט מודרני שאי אפשר להתעלם ממנו. הן יתאימו בקפידה לסגנון החתונות האורבניות.

הטבעה על פשתן

כריכת פשתן עם הטבעה בעלות אופי אלגנטי שאי אפשר להתעלם ממנו. הן יתאימו בקפידה לסגנון החתונות האורבניות.

כריכה אישית

אלבום כירכה אישית המאפשרת לצלם לעצב בעצמו את הכירכה המתאימה לאופי העסק שלו או לאופי בעלי האירוע.

פשוט וקל אלבומים רק בפוטוגל!

על המערכת שלנו שמעתם?

 

לפוטוגל מערכת בינה מלאכותית המאפשרת לך לעצב אלבום בקלות וביעילות, אשר מפנה לך זמן יקר ערך בהתעסקות של שעות מול המחשב בעיצוב האלבומים.

מה שצריך לעשות הוא רק להעלות את התמונות הנבחרות למערכת ואז בלחיצת כפתור אחת פשוטה המעכרת תבנה עבורך את האלבום. לא אהבת את הסקיצה הראשונה שהוא בנה לך? לא נורא! אפשר לתת לו שוב הוראה שיסדר מחדש, או לחילופין פשוט לסדר את זה בעצמך!

אהה, שחכנו לומר שהמערכת היא מערכת אינטרנטית כך שאין צורך בהתקנת תוכנות מיותרות על המחשב וניתן להתחבר אליו מכל מחשב שתרצו!

דילוג לתוכן