אודות החברה

עוד משנת 1993 חברת פוטוגל מובילה את תחום הצילום בארץ. במשך השנים יצרה החברה מוניטין רב בתחום הצילום וההדפסות, והתקדמה לעידן המודרני. החברה מעניקה את שירותיה לקהל הפרטי ולצלמים ומציעה עבורם ממשק נוח ופשוט המאפשר הזמנת תמונות מודפסות ואלבומים דיגיטליים מתקדמים במבחר רב של גדלים, כריכות ועיצובים לבחירה.
כדי לשמור על רמת איכות גבוהה, החברה עושה שימוש בטכנולוגיות הדפסה מהגבוהות בעולם המאפשרות קבלת תמונות חדות באיכות גבוהה מהסטנדרט. ברשות החברה מגוון מדפסות ושיטות הדפסה מובילות כמו טכנולוגיית VU, הדפסת פוטו, הדפסה דיגיטליות, הדפסות פלוטר, חיתוך בלייזר ועוד. כלל התמונות מודפסות על גבי נייר Kodak/Fuji ברמת גימור של מבריק, מט, סמימט וגימור משי (silk).
לרשותכם מגוון סוגי אלבומים העטופים בכריכות ייחודיות מעור, פשתן, קנבס, זכוכית, עץ ומנעד עיצובים וגדלים בהתאמה אישית. לקוחות החברה יוכלו לבחור את סגנון האלבום הרצוי, לעלות תמונות בממשק נוח ולקבל את המוצר לפתח ביתם או לבית העסק. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מנהל פרויקט המטפל באופן אישי בכל אלבום, כדי להגיע לרמת דיוק גבוהה ומרשימה. כמו כן, האלבומים הדיגיטליים נעשים ב- 100% עבודת יד, ומטופלים בקפידה מרגע ההדפסה ועד מסירת האלבום.
מעבדות הצילום של פוטוגל מהוות את שיאה של ההתפתחות הטכנולוגית ומאפשרות יצירת אומנות המתאימה לעידן המתקדם. פוטוגל מוסמכת מטעם "התקן" - ניהול צבע ישראלי, ולכן כלל ההדפסות עומדות באיכויות והתקנים המחמירים ביותר בעולם, ומאפשרות ללקוח ליהנות ממוצרים איכותיים לדורי דורות.